top of page

BYT
1+1
BRNO-BYSTRC

PRODÁNO

CENA

3.300.000

LOKALITA

Brno-Bystrc

Hledáte-li pěkné bydlení v dosahu města i přírody, a přitom za nízké náklady. 

více pdrobností N2

Tento částečně zařízený byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 na ul. Štouračova je zajímavou příležitostí jako startovací bydlení pro mladý pár nebo jako investiční příležitost k pronájmu.
 
Nového majitele jistě potěší velice nízké náklady na bydlení, kdy zálohy včetně fondu oprav jsou ve výši 2.190,- Kč měsíčně.

Byt nacházející se v 6. patře s výtahem a nádherným výhledem do zeleně, má velikost 33 m2 a díky pravidelné péči majitelky je ve velice dobrém stavu.

 

Prostorná, na míru vyhotovená rohová kuchyň, kde si své místo našel plynový sporák s digestoří, elektrická trouba, pračka a lednice. Díky dostatečnému místu se zde vešel i jídelní stůl, od kterého můžete při ranní kávě sledovat východ slunce.

 

Navazující pokoj je chytře rozdělen na lůžkovou část a díky prostorné šatně nabízí dostatek úložného prostoru pro oblečení i pro sportovní vybavení. Koupelna se sprchovým koutem a elektrickým žebříkovým radiátorem.

Komfortní bydlení je zajištěno dostatkem parkovacích míst díky nedalekému velkokapacitnímu parkovišti. Dostatek úložného prostoru podpoří sklepní kóje.

 

Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Obchod a mateřská škola s několika dětskými hřišti se nachází přímo na ulici. Velice dobré spojení na dálnici a hromadnou dopravu. Nedaleká základní škola, bikepark a příjemné prostředí obory Holedná s daňky a muflony pro nedělní výlety.

Pokud Vás tento hezký byt zaujal, rád se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page