top of page

BYT
2+1
BRNO-CENTRUM

PRODÁNO

CENA

5.890.000

LOKALITA

Bakalovo nábřeží

Po zdařilé rekonstrukci a v žádané lokalitě na Bakalově nábřeží, Vám rád představím tento byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 54 m2.

více pdrobností N2

Cihlový byt prošel citlivou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2018, a díky pečlivé údržbě majitelů vypadá, jako by byla právě dokončena. Za zmínku stojí především prostorná a chytře řešená kuchyňská linka. Svůj prostor tu mají i vestavěné spotřebiče - myčka, elektrická varná deska s digestoří a trouba.

Dále jsou zde dva samostatné pokoje, kdy každý má svůj specifický výhled. Z velkého pokoje se nabízí výhled do zeleného vnitrobloku s parkováním a dětským hřištěm před Základní školou Bakalovo nábřeží, a z menšího na řeku Svratku a Katedrálu svatých Petra a Pavla.

Elektřina byla v bytě nově rozvedena v roce 2021, plyn byl již odpojen a vodu zajišťuje dálkový městský vodovod. Dostatek úložného prostoru řeší vestavěné skříně na chodbě i v pokoji. Sklep je samozřejmostí a možnost parkování přímo před domem.

Příjemná lokalita bytu s výbornou pěší dostupností do samotného centra (1,5 km) a veškerou občanskou vybaveností, tak nabízí příležitost bydlení pro mladou rodinu nebo jako zajímavou investici.

Pokud Vás tento hezký byt zaujal, rád se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page