top of page

BYT
2+1
TŘEBÍČ

PRODÁNO

CENA

3.190.000

LOKALITA

Třebíč

Nedaleko Týnského údolí a aquaparku Laguna, Vám nabízíme slunný byt o dispozici 2+1, nacházející se v žádané lokalitě na ul. M. Majerové. Celý byt působí klidným a příjemným dojmem, a to především díky majitelce, která o byt s pravidelností pečuje.

více pdrobností N3

Byt o velikosti 52 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu po rekonstrukci s novým výtahem. Prostorná chodba s úložným prostorem odděluje dva samostatné pokoje a útulnou jídelnu
s kuchyňským koutem. Přístup na balkón je z menšího pokoje, který je ideální místo pro ložnici. Prostorný sprchový kout a samostatné WC pouze podpoří ideální dispozici tohoto bytu.

Lokalita žádaná pro svoji mimořádnou občanskou vybavenost, kdy v naprosté blízkosti se nachází škola, školka a několik dětských hřišť. Milovníci pohybových aktivit ocení především nedalekou posilovnu, sportoviště a aquapark. Věřím, že navazující lesní parky, autobusová zastávka přímo
před domem, nedaleké zdravotní středisko, pošta a několik obchodů a restaurací v okolí bytu Vás zajisté osloví.

Rádi Vám představíme tento nádherný byt a s financováním Vám pomohou naši specialisté. Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

 

bottom of page