top of page

BYT
2+KK
RAJHRAD

PRODÁNO

CENA

4.890.000

LOKALITA

Rajhrad

Jedinečný byt nacházející se v luxusním bytovém komplexu developerského projektu realizovaného v roce 2009, který je díky příjemně vytvořenému zelenému vnitrobloku a nedaleké vzdálenosti od Brna vyhledávanou lokalitou pro vlastní bydlení.

více pdrobností N2

Byt o dispozici 2+kk a velikosti 52 m2 nacházející se v prvním patře bytového domu s parkovacím stáním přímo pod okny nabízí dostupné bydlení pro mladé páry nebo zajímavou investiční příležitost. Rozlehlá chodba s prostornou vestavěnou skříní, odkud se vchází do samostatného pokoje a pokoje s kuchyňským koutem, který je zařízen vestavěnými spotřebiči.

Celkovou bezpečnost domu zajišťuje kamerový systém ve společných prostorách a čipy na všech společných vstupech.
Velice nízké náklady na bydlení Vám zajistí komfortní bydlení v příjemné lokalitě nedaleko Brna.
Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti bytu. Sportovní vyžití zajišťuje dětské hřiště umístěné ve vnitrobloku a několik nedalekých sportovišť. Obchod Tesco, který je prakticky za rohem, mnoho restaurací a především dobrá dopravní dostupnost díky vlakovému spojení a blízké autobusové zastávce.

Rádi Vám představíme tento nádherný byt a starosti s financováním nechte na našich hypotečních specialistech. Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

 

bottom of page