top of page

BYT
3+KK
HRADEC KRÁLOVÉ

PRODÁNO

CENA

3.790.000

LOKALITA

Hradec Králové

Chytře řešený slunný byt o dispozici 3+kk s vlastní garáží nacházející se na ul. Severní v lokalitě Slezské předměstí.

více pdrobností N2

Byt se nachází ve 3. patře panelového domu. Okna jsou směřována jak na sever, tak na jih, s výhledem do zeleně. K bytu náleží garáž se zavedenou elektřinou, která je vzdálena jen 50 metrů od bytového domu.

Dispozice bytu je velice dobře řešena a nabízí tak dostatek soukromí celé rodině. Byt je volný od poloviny května a může tak brzy dělat radost novému majiteli. Balkón přístupný z rozlehlého průchozího pokoje, kde je dostatek prostoru i pro vestavěnou skříň. Tento byt nabízí spoustu možností využití, které ocení mladé rodiny i investoři hledající zajímavou nemovitost k následnému pronájmu.

V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost čítající například základní i mateřskou školu, Dům dětí, autobusovou zastávku, dětská hřiště, potraviny či lékárnu. Zároveň se ale nejedná o místo plné dopravního hluku. Proto je tato nemovitost vhodná i pro rodiny s dětmi, kdy není potřeba denních přejezdů automobilem, a děti tak mohou využít zeleného okolí plného hřišť.

Pokud Vás nemovitost zaujala rád se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page