top of page

CHATA 
NA DALEŠICKÉ PŘEHRADĚ

PRODÁNO

CENA

2.990.000

LOKALITA

Koněšín

V krásné lokalitě Dalešické přehrady a obce Koněšín Vám nabízíme chatu vhodnou pro příjemnou rodinnou rekreaci, ale i k podnikatelským účelům. Chata o dispozici 3+1 stojící na vlastním pozemku, nabízí dostatek soukromí a díky velikosti pozemku (499 m2) i mnoho možností pro realizaci představ nového majitele.

více pdrobností CHATA KONĚŠÍN

Kapacita chaty je 6 lůžek ve dvou pokojích v podkroví s možností dalších 2 lůžek ve společenské místnosti. Společenská místnost je svým prostorem a velikostí ideální pro společně trávené chvíle celé rodiny, kdy útulnost místnosti je podpořena krbem, který dotváří atmosféru v deštivých dnech a díky němuž je chata celoročně obyvatelná. Příjemný komfort je zajištěn koupelnou se sprchovým koutem
a samostatným WC. Zázemí pro Vaše kulinářské dovednosti poskytne vybavená kuchyň s plynovým sporákem na plynovou bombu.

Soběstačnost chaty je podpořena vlastním vrtem pro dodávku vody, kterou ohřívá elektrický bojler
a s odpadem napojeným na septik. Elektřina je přivedena 230V i 400V. Příjezd autem je možný až k chatě a nabízí až 6 parkovacích míst.
Prostorný sklep pod celou chatou nabízí mnoho úložného prostoru pro milovníky cyklistiky, grilování
i rybaření. Příjemné posezení na dvou balkónech s výhledy do zeleně a Dalešickou přehradu a kryté posezení přímo před chatou pro chvíle trávené při grilování.

Chata je vhodná i pro realizaci vlastního podnikatelkého záměru, kdy byla v sezóně krátkodobě pronajímána a spokojená klientela se zpět ráda vrací. Dalešická přehrada je čím dál více vyhledávanou turistickou destinací, která je podpořena lodní dopravou, spoustou krásných cyklotras a je dobře známá
i mezi rybáři.

Mohu Vám pouze doporučit prohlídku této příjemné a prostorné chaty. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry. Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

 

bottom of page