top of page

O MNĚ

sonberk_boys-24.jpg

Moje cesta ke službám realitního makléře vedla přes osobní zkušenost s hledáním vlastního bydlení, kdy jsem se poprvé setkal s vyjednáváním o ceně.

Díky příjemné spolupráci v realitní kanceláři, získání certifikací a především mnoha nedocenitelných zkušeností na realitním trhu mohu s radostí vykonávat práci, která je především mým velkým koníčkem!

Od té doby již uplynulo několik let a zprostředkování prodeje nemovitostí se stále věnuji se stejným zápalem jako na začátku. 

Specializuji se na zprostředkování bezpečného prodeje a pronájmu nemovitostí a svým klientům nabízím kompletní servis v oblasti realit. Cením si férového a upřímného jednání v osobním i profesním životě, proto celou spolupráci realizuji na základě svého nejlepšího svědomí a především dlouhodobém přátelském vztahu se spokojenými klienty.

Baví mě objevovat nové možnosti prezentace nemovitostí, odlišit prodávané nemovitosti od ostatních na trhu a díky profesionální spolupráci s finančními poradci představit nemovitost co nejširšímu okruhu možných zájemců.

Prodej nemovitostí je často spojen s mnoha emocemi a mým cílem je, aby strana prodávající i kupující měly příjemný pocit ze společného obchodního jednání. Přátelským přístupem a otevřenou komunikací Vám rád pomohu s řešením veškerých situací spojených s Vaší nemovitostí.

Díky zázemí celého svého týmu jsem schopen zabezpečit všechny fáze potřebné pro úspěsný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti. Rád se s Vámi potkám na nezávazné konzultaci, ať už přímo na Vaší nemovitosti nebo v jedné z našich kanceláří v Brně, Třebíči a Znojmě.

SLUŽBY

NÁŠ

TÝM

Poskytujeme komplexní šíři služeb pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti. Od tržního odhadu, přes vypracování strategie prodeje nemovitosti, homestaging, profesionální fotodokumentaci a videoprohlídku, až po zajištění financování pro kupující, potřebný právní servis a bezproblémové předání nemovitosti s přepisy energií.

Aby naše služby byly na té nejvyšší úrovni, zajišťují je jednotliví členové mého týmu, vždy odborníci na danou oblast.

sonberk_boys-22.jpg

Pavel Drozd

REALITNÍ

MAKLÉŘ

info@paveldrozd.cz

+420 739 313 911

sonberk_boys-14.jpg

Robin Hrobař

FINANČNÍ

PORADCE

+420 732 262 983

wewedd_nahled 10-3.jpg

Monika Jilková

HOMESTAGING

wewedd_nahled 10-6.jpg

Lenka Drozdová 

ASISTENTKA

asistentka@paveldrozd.cz

+420 731 911 462

101_Loucky_Klaster_WeWedd 2_edited_edited.jpg

Lukáš Bláha

FOTO A

VIDEO

bottom of page