top of page

RODINNÝ DŮM 2+KK 
NETŘEBICE

AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

CENA

3.490.000

LOKALITA

Netřebice, Český Krumlov

Už Vás nebaví bydlení v bytě a hledáte útulný rodinný dům se zahradou s možností dokončení dle vlastních představ?

Právě takový Vám mohu představit v obci Netřebice, která se nachází pouhých 15 minut od Českého Krumlova. Rodinný dům o velikosti 2+kk na 130 m2 prochází částečnou rekonstrukcí. Radost novému majiteli může dělat výměna střešní krytiny, plastová okna, nové omítky a podlahy.

více pdrobností N2

Podkroví v domě nabízí možnost vybudování několika dalších místností a zahrada, nacházející se naproti domu o velikosti 528 m2, potěší děti nebo vytvoří příjemné zázemí pro setkání se s rodinnou či přáteli.

Nemovitost je připojena na veškeré inženýrské sítě a topení zajišťuje elektrický kotel.

Dominantou domu je prostorný obývací pokoj, na který navazuje vstupní chodba a kuchyně. Koupelna s vanou a WC. Dostatek úložného prostoru zajistí technická místnost a chodba, ze které je dobře přístupné podkroví.

V obci mohou občané využívat poštu, soukromou ordinaci lékaře, mateřskou školu, obecní knihovnu a prodejnu potravin. Dopravní spojení je zajištěno autobusovou linkou. Okolní příroda přímo vybízí k podnikání pěších výletů či cykloturistice.


Pokud Vás tato krásná nemovitost zaujala, rád se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page