top of page

RODINNÝ DŮM 4+kk
VELKÉ PAVLOVICE

CENA

5.490.000

LOKALITA

Velké Pavlovice

Hledáte bydlení v prostorném rodinném domě nebo přemýšlíte nad vybudováním penzionu ve velmi žádané lokalitě Pálavy na Jižní Moravě?
Pouhých 30 minut od Brna, při sjezdu z dálnice D2, a 17km od Břeclavy leží Velké Pavlovice, které jsou významným vinařským městem.

více pdrobností N2

Rodinný dům o dispozici 4+kk svým prostorem a spoustou místností nabízí hned několik variant následného budování. Kromě prostorné půdy zde najdete i uzavřený dvůr s garáží, několik hospodářských budov, bednářskou dílnu a navazující zahradu.

Příjemný obývací pokoj s krbem a balkónem, ze kterého je krásný výhled na okolní vinice. Vnitřní prostory domu jsou určeny k citlivé rekonstrukci dle představ nového majitele.

Elektřina 230V i 400V, napojení na obecní vodovod i kanalizaci a topení zajišťuje nový plynový kotel.

Navazující zahrada 670 m2 s krásným výhledem na turisty vyhledávanou Šlechtitelskou stanici. Umístění nemovitosti je v klidné části města se zaměřením na turistický ruch spojený s pěstováním vinné révy a meruněk.

Sousedící cyklostezka přímo vybízí k relaxaci. Vynikající dopravní dostupnost je navíc podpořena nedalekým vlakovým spojením.

Velké Pavlovice kromě žádané turistické lokality a krásného okolí plného vinic, nabízí svým občanům rozsáhlou vybavenost. Mateřskou, základní a uměleckou školu i gymnázium. Městskou knihovnu, fotbalový klub, turistické informační centrum a spoustu folklorních společenských událostí.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a sami chcete cítit její příjemnou atmosféru, neváhejte mě kontaktovat a rád se s Vámi potkám na prohlídce.
S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page