top of page

ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST ŠAŠOVICE

CENA

4.990.000

LOKALITA

Šašovice, Želetava

Romantické bydlení v zemědělské usedlosti, která svým prostorem nabízí jedinečnou příležitost mít vlastní podnikání přímo u domu. Ať už hledáte příjemné místo na pořádání svateb s ubytováním, skladovací prostory pro Váš obchod nebo prostory na zřízení autoservisu s odstavným parkovištěm, tak právě tohle místo je pro tyto a podobné účely ideální.

více pdrobností N2

Šašovice jsou součástí obce Želetava a díky svému umístění nedaleko Evropské silnice E59 mají velice zajímavou strategickou polohu.

Prostorné bydlení v sedmi místnostech, které jsou dobově zařízené a vytváří tak útulný pocit celé nemovitosti. Vytápění je řešeno na tuhá paliva a spaní na peci jistě ocení nejen děti. Koupelna s rohovou vanou se nachází ihned u vstupu.
Usedlost je napojena na kanalizaci, elektřina 230V i 400V a soběstačnost vody zajišťuje vlastní studna.
Společenská místnost uprostřed domu Vám jistě udělá radost při každé rodinné oslavě či posezení s přáteli. Sklep a venkovní posezení s grilem přímo u vstupu jenom podtrhuje rozmanitost a potenciál této nemovitosti.

 

Dvě stodoly celkem o velikosti 315 m2 a zemědělská stavba o velikosti 360 m2 nabízí spoustu prostoru k realizaci. Parkování je možné přímo na vlastním uzavřeném dvoře a nebo před nemovitostí.

Rozšířená občanská vybavenost se nachází v nedaleké obci Želetava.

Pokud Vás nemovitost zaujala rád se s Vámi potkám na společné prohlídce!
S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page