top of page

RODINNÝ DŮM 5+2
ŠEBKOVICE

CENA

5.890.000

LOKALITA

Šebkovice

Svojí velikostí tento rodinný dům nabízí komfortní bydlení početné rodině nebo jako zajímavá možnost dvougeneračního bydlení pouhých 10 km od Moravských Budějovic a 15 od Třebíče. 

Ideální příležitost vyměnit stísněný byt za podsklepený rodinný dům s uzavřeným dvorem, kde příjemné venkovní posezení a letní kuchyň přímo vybízí k letní relaxaci.

více pdrobností N2

Prostor a příjemné bydlení, tímto spojením bych přesně vystihl tuto nemovitost o dispozici 5+2 o podlahové ploše 205 m2. Vstup do nemovitosti je přes uzavřený dvůr, kdy v 1. NP se nachází "byt" 2+1 o velikosti 90 m2 s prostornou kuchyní, komorou a šatnou ihned u vstupu. Dispozičně jsou obě podlaží vybudována stejně, kdy v 2. NP se nachází navíc jeden pokoj, který byl chytře vybudován nad průjezdem, ze kterého je vstup na lodžii s pohledem do ulice. Horní "byt"  3+1 o velikosti

115 m2 je zařízený a přístupný ze schodiště, které propojuje obě podlaží. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči značky Siemens - myčka, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř. 

Nemovitost je podsklepená a nachází se zde spousta úložného prostoru, technická místnost s kotlem na dřevoplyn

a dostatečnou zásobou dřeva a briket. Vlastní soběstačnost je podtržena studnou, na který je dům napojen. Další možnosti napojení plynu a obecní vody je přivedeno, ale nebylo potřeba využít. 

 

Rodinný dům je ve velice dobrém udržovaném stavu a prostorný dvůr, na kterém se nachází letní kuchyň s pergolou a garáž s navazující dílnou ( 80 m2 ), nabízí spoustu možností pro vlastní příjemné bydlení.

 

Obec Šebkovice leží v nádherné krajině při úpatí Českomoravské vrchoviny. Šebkovice disponují základní občanskou vybaveností. Nachází se zde mateřská a základní škola, víceúčelové a fotbalové hřiště, potraviny a pošta. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovým a nedalekým vlakovým spojením.

 

Pokud Vás nemovitost zaujala rád se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám mohou pomoci naši specialisté na hypoteční úvěry.

bottom of page