top of page
Letní dům

Odhad tržní ceny

Správně nastavená cena je základ úspěšného prodeje. Díky kvalifikovanému tržnímu odhadu budete mít jistotu, že cena, kterou za svoji nemovitost požadujete, není příliš nízká nebo naopak nekonkurenceschopná. 

Cenový odhad pro Vás rádi vypracujeme na míru.

Homestaging

Dekorace interiéru hrají důležitou roli při pořizování profesionálních prodejních fotografií. Právě homestaging se zabývá cestami, jak zútulnit interiér tak, aby vytěžil potenciál nabízené nemovitosti a oslovil ty pravé zákazníky. Zútulnění prodávané nemovitosti pomocí homestagingu je u nás samozřejmostí.

postel
osoba, která foto

Profesionální fotografie

Fotografie je při prodeji nemovitosti jednoznačně velmi důležitá, pro zákazníka je jedním z rozhodujících elementů při jejím výběru. Správně zvolené světlo, odstíny či úhel pohledu dokážou zaujmout natolik, že vzbudí zájem - odtud už je jen krůček k první prohlídce a kdoví, třeba i rovnou k novému domovu. 

Videoprohlídka

Možnost projít si nabízenou nemovitost předem z pohodlí místa u svého počítače kvitují zákazníci s nadšením. Inzeráty s videoprohlídkou mají násobně vyšší počet zhlédnutí než ty, kde videoprohlídka chybi.

Abychom připravili skutečně poutavou videoprohlídku, bereme si na pomoc i dron, díky kterému video doplníme o dynamické záběry z exteriéru.

videokamera
podepsání smlouvy

Právní servis

Spolehnout se na nás můžete i při procesu vyřizování smluvní dokumentace díky profesionálům, které máme v zádech. Nenechají Vás tápat ve složité právní terminologii a můžete si být jisti, že vše proběhne bez zádrhelu a transparentně.

Financování

Otázku financování s Vámi rádi vyřeší náši zkušení finanční poradci, kteří připraví nabídku na míru Vašim potřebám a možnostem. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s finančními institucemi dokáží zajistit i nadstandardní podmínky, které klientům uleví například s administrativní zátěží. Spolupráci lze navázat i v dalších oblastech finančních služeb dle potřeb klienta.

Finanční zpráva
bottom of page